נחשף מחירם וגודלם של תגי המעקב החדשים של אפל,האם ההשקה מתקרבת?

תגי מעקב הפריטים של אפל, ה AirTags לפי השמועות יהיו גדולים מעט ממטבע של 50 סנט אמריקאי ופי שלושה בעובי , בהתבסס על הממדים שמציג המדליף מקס וויינבך מערוץ ההדלפות הידוע EverythingApplePro.
לדברי וויינבאך, “AirTags” יגיעו בגודל אחד של 32x32x6 מ״מ , קצת יותר קטנים מ- Galaxy SmartTags של סמסונג (39 מ”מ x 39 מ”מ x 9 מ”מ) וקצת יותר גדולים מתגי המעקב של המתחרה טילה (27 מ”מ על 7.3 מ”מ).

שמועה קודמת שפורסמה על״יב L0vetodream הציעה שאפל תהפוך את ה ‘AirTags’ לזמינים בשתי אפשרויות גודל, אך לא ממש ברור מדוע יידרשו שני גדלים.

בהתבסס על תמונות שנמצאו בתוך מבנה פנימי של iOS 13, האייר טאגס הם תגים לבנים עגולים קטנים ועל חזיתם הלוגו של אפל. הם עשויים להיות מחוברים לפריטים באמצעות דבק או נקודת חיבור כמו טבעת, וייתכנו כמה דרכים להשתמש בהם עם פריטים שונים.

על פי המקורות הקמעונאיים שלו, וויינבך אומר כי מחירם של ה “AirTags” מוערך בסביבות 39 דולר ליחידה (עלות ה SmartTags של סמסונג 29.99 דולר). מתי הם יושקו, נותרה עדיין השאלה.

עמודת “פריטים” חדשה המופעלת כברירת מחדל באפליקציית Find My בגרסת הבטא של iOS 14.5 הובילה לתקווה מסוימת כי תגי המעקב אחר הפריטים המצופים של אפל ‌‌ ישוחררו בקרוב. אפל אמרה כי iOS 14.5 ישוחרר “בתחילת האביב”, אך תאריך שחרור ספציפי נותר לא ברור.

וויינבאך מאמין גם שאפל תכריז על מוצרים חדשים “בקרוב”, באמצעות הודעה לעיתונות או אירוע כלשהו, ​​אם כי שמועות האירועים נותרות לא ברורות במקרה הטוב. על פי סרטון יוטיוב של המדליף ג’ון פרוסר, אפל מתכננת השנה אירוע באפריל.

פרוסר עצמו מודה שכדאי להתייחס לשמועות באירוע זה באפריל בספקנות מסוימת מכיוון שזה יהיה האירוע הראשון של אפל באפריל מזה 11 שנים, אך הוא אומר שהמקור ממנו קיבל את זה הוא בעל רקורד מושלם.

כך או כך, המקור הקמעונאי של וינבך אומר לו כי הם מצפים ששלושה מוצרים חדשים יושקו לקטגוריות הטאבלט, המוצרים הלבישים והאביזרים.

לגבי המוצרים הלבישים “ככל הנראה” אלה יהיו רצועות שעון חדשות של Apple Watch, צבעים חדשים עבור רצועות הלופ סולו, ואולי סגנון רצועה חדש. השמועה החדשה לגבי קטגוריית הטאבלט מתייחסת ככל הנראה לדגם חדש של אייפד פרו שצפוי להיות מושק , ואילו ‌ AirTags‌ ייכנסו לקטגוריית האביזרים.

השמועות אומרות שרכיבי תצוגת מיני-לד לדגם חדש של אייפד פרו בגודל 12.9 אינץ’ יתחילו ברבעון השני של 2021, המשתרע על פני אפריל עד יוני. מארק גורמן של בלומברג טען בעבר כי אפל מתכננת להכריז על אייפדים חדשים כבר באפריל, כולל דגמי ‌iPad Pro‌ חדשים בגודל 11 אינץ’ו -12.9 אינץ’.