האם זהו עיצובו של ה- AirTag?

הכרזה, ככל הנראה הערב

המדליף הסדרתי, ג'ון פרוסר, חשף היום מודלים תלת מימדיים מדויקים כביכול של עיצוב ה- AirTags המיוחל של אפל, באמצעות סרטון חדש בערוץ היוטיוב "Front Page Tech".

על-פי השמועות, אפל עובדת על מכשיר מעקב Bluetooth דמוי מכשיר המעקב "Tile" הידוע, המכשיר המדובר מיועד לחיבור לחפצים או פריטים מסויימים כמו מפתחות וארנקים למטרות מעקב, ומאפשר למשתמשים לאתר אותם ישירות באפליקציית "מצא את" במכשירי אפל.

המודלים התלת-מימדיים של פרוסר התבססו ככל הנראה על סרטונים ותמונות של ה- AirTags המקוריות. לטענתו, לא פרסם את הסרטונים המקוריים כדי להגן על מקורות שרשרת האספקה ​​שלו.

בחזית המכשיר לא ניתן לראות את הלוגו של אפל, וכל מידע על המוצר נחרט לתוך דיסק מתכת כסוף ומלוטש מאחור. התוצר הסופי הוא לפי הדיווחים "רק טיפה יותר גדול מפקק של בקבוק." העיצוב אינו רחוק מהעיצוב שחזו אמני קונספט רבים.

למכשיר ככל הנראה אין רצועה או תפס מסוים שיתחבר לחפצים, פרוסר אומר כי "מחזיק מפתחות שעליו נרתיק קטן מעור שתוכל פשוט להחליק את ה- AirTag לתוכו" יימכר בנפרד.

מארק גורמן מהמגזין בלומברג אמר בעבר כי ה- AirTags יגיע עם נרתיק עור קטן בתוך האריזה.

פרוסר המשיך ואמר כי שבב ה-U1 בעל ה – "פס רחב במיוחד" יקל על חלק ניכר מהפונקציונליות של ה- AirTag, והוא יגיע ל"רוב אם לא כל המוצרים שלהם בעתיד ", כאשר התוכנית לכאורה היא להפוך את שבב ה-U1 לחלק מכל המערכת האקולוגית שלהם.

שבב ה-U1 הוצג לראשונה בדגמי ה- 11 iPhone בשנה שעברה, אך מעבר ל- AirDrop המשופר, חלק ניכר משירותיו עדיין לא מומש.

פרוסר הצהיר כי "סביר להניח כי ה- AirTags ייחשף לצד ה HomePod מיני היום". שני המוצרים "מוכנים מבחינה טכנית" ו "מבחינת לוח הזמנים של הייצור, הם מסיימים ואפשר להכריז עליהם".

מהדלפות קודמות עלה כי ה-AirTags כבר נמצאים בייצור המוני מלא, כך שנראה כי הכרזה היום היא תרחיש אפשרי בהחלט. פרוסר אמר כי אין לו מידע על תמחור קמעונאי.

בנוסף, הוא גם חיזק את הטענות כי ה- 12 iPhone ו- AirPods Studio לא יושקו באירוע של אפל היום, וככל הנראה אפל תתמקד במקום זאת ב- 4 Apple Watch Series 6, iPad Air ו- 8 ​​iPad.

בשבוע שעבר פרוסר הדליף מגוון מידע על האפל ווטש במחיר מוזל המצופה, שלכאורה גם מגיע לאירוע של אפל הערב.

חייב לציין שההדלפות של פרוסר מעורבות באמינותן, פרוסר טען באופן לא מדויק כי דגמים חדשים של Apple Watch ו- ​iPad יוכרזו באמצעות מסיבת עיתונאים ביום שלישי בשבוע שעבר, מה שלא קרה.

הוידאו של פרוסר:


כל מה שניתן לעשות זה לחכות לערב בשעה 20:00

כמו תמיד, אנחנו נסקר את האירוע באתר ודף הפייסבוק שלנו עם כל ההכרזות מהאירוע. בנוסף, מספר שעות לאחר האירוע נפרסם תקציר וידאו מתורגם לעברית.

אנחנו גם עובדים על סדרת מדריכים חדשה של iOS14, בדיוק כמו שעשינו בשנה האחרונה עם iOS 13. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לעקוב אחרי ערוץ היוטיוב שלנו!

לחצו כאן כדי להגיע לערוץ היוטיוב שלנו