דיווח: אפל שוקלת לכלול את אוזניות האיירפודס ביחד עם כל אייפון חדש שייצא ב 2020

לפי דיווח של המגזין הטיוואני DigiTimes, אפל שוקלת לכלול את אוזניות האיירפודס שלה כחלק מאריזת האייפונים החדשים שמתוכננים לשנת 2020.

לפי הדיווח, יצרניות סמארטפונים וביניהן אפל, סמסונג ושיאומי שוקלות לכלול באריזת המכשירים החדשים שעתידים לצאת אוזניות TWS (אוזניות אלחוטיות ללא חוטים). האיירפודס של אפל והגלקסי באדס של סמסונג, לדוגמא.

אנחנו בספק אם דבר שכזה אכן יצא לפועל, מכיוון שעלות אוזניות האיירפודס שמתחילות במחיר של 159$, גבוהה למדיי. קשה לדמיין שאפל תכלול בערכת המכשיר אביזר יקר שכזה מבלי להעלות את המחיר הכללי של המכשיר. חשוב לציין שלמגזין שהעביר את הדיווח אין מוניטין אמין במיוחד.

אוזניות האיירפודס נחשבות מאוד פופולריות, לכן קשה לראות איך אפל תיתן אותן במתנה כחלק מתכולת האריזה כשקיימים מיליוני צרכנים ששמחים לשלם את המחיר המלא של האוזניות בשביל לקבל אותן. יותר מכך, לאחרונה דווח שיש ביקוש כל כך עצום לאיירפודס פרו החדשות,שאפל מכפילה את הייצור שלהם בשביל לענות על הדרישה.

עד היום, אפל כללה בערכת המכשירים שלה אוזניות חוטיות,פשוטות עם חיבור לייטנינג, אוזניות אלה כנראה זולות במיוחד לייצור, ונמכרות ב29$ בחנויות. היום קשה לדעת אם אכן האפשרות הזאת תצא לפועל או לא אבל היא קיימת.

אכן יש אפשרות שאפל מרגישה שהגיע הזמן לחדש לכלול באריזת המכשיר משהו יותר מודרני מהאוזניות החוטיות הסטנדרטיות. האיירפודס הן כבר עכשיו נחשבות לאוזניות הנמכרות ביותר בעולם ולכלול אותן באריזות המכשירים רק יחזק את מעמדן. בנוסף אם האפשרות הזאת תצא לפועל, אנחנו משערים שאפל תכלול את האיירפודס רק בדגמי הפרו של האייפון 12. 

נשארו לנו עוד 10 חודשים עד להשקה של אותם מכשירים ולכן נעקוב ונראה אם השמועה הזאת אכן הולכת לכיוון חיובי, ואם או כשיהיו דיווחים אמינים יותר, נעדכן.