בקרוב? תמונות לכאורה של איירפודס 3 צפו ברשת

לפי הדיווחים אפל תשיק השנה AirPods בעיצוב דומה ל AirPods Pro. תמונות שהודלפו מ- 52 audio בסוף השבוע טוענות כי הן מציעות את המבט הראשון על ה- AirPods המחודשים.

בלומברג דיווח לראשונה על תוכניותיה של אפל להשיק AirPods חדשות. AirPods אלה קטנים יותר וקצוות סיליקון להחלפה. מינג צ’י-קו דיווחה גם כי אפל תשיק AirPods חדשים עם עיצוב דומה ל- AirPods Pro.

השינוי הגדול ביותר כאן הוא שמשמעות הדבר ש- AirPods 3 יכלול עיצוב בתוך האוזן, במקום לנוח על האוזן כמו שעושים ה- AirPods הנוכחי.

זה מאושש על ידי התמונות החדשות שהודלפו על ידי 52audio, ששיתפה בעבר תמונות נבחרות של AirPods 3, אך כעת חולקת תמונות נוספות (באמצעות MacRumors).

התמונות מציגות את AirPods 3 עם עיצוב בהשראת AirPods Pro . הם כוללים מטה קצר יותר עם עיצוב בתוך האוזן באמצעות קצוות אוזני סיליקון.

מארז הטעינה עוצב מחדש כך שיהיה קטן יותר במעט וצר יותר. הדו”ח מוסיף כי AirPods 3 אלה יכללו את אותם בקרי חיישן מגע כמו AirPods Pro.

מבחינת התכונות, האתר אומר גם כי AirPods 3 תציג את מערכת האוורור המיוחדת של אפל להשוואת לחץ, שמטרתה למזער את אי הנוחות כשאתה לובש AirPods לתקופה ממושכת. הדו”ח של היום מציע גם כי AirPods 3 יתמוך באודיו מרחבי. AirPods 3 לא יכלול תכונות אחרות כגון ביטול רעש פעיל ומצב שקיפות.

לבסוף, הדו”ח אומר כי AirPods 3 צפוי להיות במחיר של כ -150 דולר וישוחררו במרץ 2021. כל מה שנשאר זה לחכות.

עוד חדשות מעניינות