הדלפה חדשה מציגה את העיצוב של איירפודס 3

אפל השיקה לראשונה את האיירפודס בדצמבר 2016, והעיצוב הייחודי הפך במהרה לפופולרי בכל מקום. הבסיס הארוך היה אחד האלמנטים העיצוביים שהפכו למזוהים מייד.

הדור השני שוחרר בשנת 2019, ונוספה לו טעינה אלחוטית ותמיכה בסירי, אך העיצוב נותר ללא שינוי. מאוחר יותר באותה שנה, אפל הוסיפה את האיירפודס פרו למערך, עם ביטול רעשים אקטיבי.

האיירפודס פרו שהושקו גם בשנת 2019, ניתן להבחין בקלות בינם לבין הדגמים הקודמים הודות לבסיס אוזניה קצר יותר, ועיצוב זה צפוי לעבור למהדורה הבאה של דגם האיירפודס הסטנדרטי. דווח לראשונה על ידי האנליסט מינג-צ’י קו ואחר כך בבלומברג.

העיצוב של הדגם הסטנדרטי המעודכן של האיירפודס יהיה דומה לאיירפודס פרו הנוכחי, ויקבל בסיס אוזניה קצר יותר וקצות אוזניים הניתנים להחלפה. אפל גם מחפשת לשפר את חיי הסוללה. אולם לדגם זה לא יהיו תכונות מתקדמות יותר כמו ביטול רעשים.

האם אלה תמונות של AirPods 3?

התמונות ששותפו על ידי LeaksApplePro בטוויטר מראות את העיצוב של איירפודס 3.

עיצוב ונראות של AirPods 3

קיבלנו הצצה לעיצוב של AirPods 3 בחודש שעבר, ועוד מידע פורסם בימים האחרונים על ידי GizmoChina.

לקראת ההשקה, קיבלנו לידינו דוגמא של AirPods 3 מספקים. העיצוב המוצג בדוגמא הוא ככל הנראה הגרסה הסופית שתשתחרר לשוק לרכישה של כולם.

העיצוב תואם כמעט את ההדלפות הקודמות, הדומות לעיצוב ה-AirPods Pro. נראה כי לאיירפודס 3 יהיה בסיס אוזניה קצר יותר ויגיע עם קצות אוזניים להחלפה, בדומה למה שראינו ב AirPods Pro של החברה.

GizmoChina

מכיוון שהדגם הסטנדרטי מחקה את העיצוב של איירפודס פרו, אנו מצפים לעיצוב מחודש של האחרון, עם דיווחים המצביעים על כך שאפל עשויה לחסל את הבסיס הבולט לחלוטין. עם זאת, הדו”ח מזהיר כי זה עדיין לא בטוח.

לא כולם יהיו מרוצים מעיצוב של איירפודס 3. סקר קוראים של 9to5mac מצא כי יותר מ -40% מעדיפים את העיצוב הקיים על פני הנוכחי של הפרו.

יתכן שלא יהיה לנו הרבה זמן לחכות. אם השמועות על אירוע של אפל ב -23 במרץ נכונות, זה יהיה הזמן הנכון להשיק אותם.

עוד חדשות מעניינות