דיווח:ההשקה של איירפודס 3 קרובה אלינו מתמיד

לפי השמועות והדיווחים האחרונים אפל תכריז על הדור השלישי של אוזניות ה-AirPods ועל שירות ה- HiFi של Apple Music, ביום שלישי, 18 במאי, באמצעות הודעה רשמית לעיתונאים ובעדכון באתר האינטרנט שלה.

General Music and AirPod 3 Feature

השמועה החדשה מגיעה מהבלוגר לוק מיאני ששיתף את החדשות הבלעדיות לכאורה עם האתר AppleTrack. על פי הבלוגר, אפל מתכננת לשחרר את הדור הבא של אוזניות ה-AirPods באמצעות עדכון העיתונאים ורענון האתר שלה כמו שהיא מרבה לעשות בהשקות ללא אירוע רשמי.

מיאני, אליו פנה צוות האתר MacRumors , אמר כי קיימת אפשרות שאפל תודיע את השקת דגם חדש ל- AirPods ב -18 במאי באמצעות הודעה לעיתונות שתכלול כנראה גם הודעה על שירות המוזיקה המשודרג Apple Music‌ HiFi

בשנת 2019, אפל השיקה את ה AirPods Pro באמצעות הודעה לעיתונות ובאתר האינטרנט שלה, כך שלמרות שזה נראה סביר, יש לקחת את המידע בעירבון מוגבל. אוזניות ה- ‌AirPods‌ החדשות צפויות להציג עיצוב מעודכן שתואם יותר את העיצוב של ‌AirPods Pro‌ אך חסר תכונות “פרו” כמו ביטול רעש פעיל.

הדגם החדש יהיה העדכון הגדול הראשון ל- ‌AirPods‌ לאחר שעבר רענון קל בשנת 2019 שהציג טעינה אלחוטית, תמיכה בפיצ’ר “היי סירי” ושיפור חיי הסוללה. האנליסט האמין מינג-צ’י קו אמר כי דגם ה- AirPods החדש יכנס לייצור המוני ברבעון השלישי של השנה.

לצד הדור השלישי החדש של AirPods, אפל מתכננת להכריז על HiFi שהוא שירות האזנה באיכות טובה יותר ב “Apple Music” כך על פי השמועה החדשה. דיווח מוקדם יותר החודש הצביע על כך שאפל מתכננת להתחיל להציע למנויים של Apple Music סטרימינג באיכות גבוהה יותר עם אפשרות מנוי חדשה ב”שבועות הקרובים “.

על פי דוח זה, השירות יעלה 9.99 דולר שזה מחיר זהה לחבילה הנוכחית של Apple Music. ובכל זאת, הפרטים שאפל מתכננת לכלול הזרמת מוסיקת HiFi למנויים הקיימים שלה נותרים לא ידועים. קוד בגרסת הביטא הראשונה של עדכון ה- iOS 14.6 הקרוב שנמצא על ידי האתר MacRumors מצביע על כך שההזרמה של HiFi ‌ Apple Music‌ יכולה להיות מוגבלת לחומרה תואמת בלבד.

בעוד שמקור הדיווח של HiFi ‌ Apple Music‌ טוען שההשקה של האפשרות החדשה ושל ‌AirPods‌ רק כמה שבועות משם, יתכן שהוא מתייחס להשקה ב- WWDC. אפל תקיים את כנס המפתחים העולמי השנתי שלה החל מה- 7 ביוני, שם היא צפויה להכריז על עדכונים חדשים לגמרי ל- iOS, iPadOS, macOS, watchOS ו- tvOS. למרות שWWDC צפוי להיות ממוקד תוכנה, הכרזות חומרה באירוע בהחלט אפשריות.קרדיט ל MacRumors