דיווח: מערך מצלמות משולש לא רק בדגמי האייפון החדשים

לפי הדיווחים האחרונים נראה שאפל מתכננת להציג מערך מצלמות משולש לא רק באייפונים החדשים.

לאחרונה, הבלוג היפני Macotakara דיווח שדגמי אייפד פרו הבאים יזכו לשדרוג משמעותי במערך הצילום, ויקבלו לא פחות מ 3 עדשות מצלמה. אם דיווח זה אמין זה יהיה שדרוג משמעותי מהדור הנוכחי של האייפד פרו שמחזיק בעדשת מצלמה אחת בלבד.

הדיווח מגיע מספק אנונימי מחוץ לסין שאומר שקיימת אפשרות ובה דגמי אייפד פרו החדשים יגיעו עם מערך מצלמות משולש, ניתן להתיל ספק בדיווח שכזה מכיוון שזו הפעם הראשונה שדיווח כזה מגיע, למרות שלא ניתן לגמרי לשלול אפשרות כזאת.

נכון להיום, דגמי האייפד פרו האחרונים מחזיקים בעדשת 12 מגה פיקסל בודדת, לכן במידה ואכן הדיווח אמין והאייפד פרו החדש יגיע עם מערך צילום משולש זאת תהיה קפיצה משמעותית.

האייפד פרו הנוכחי לא תומך בתכונת צילום הפורטרט, שבמידה ואכן אפל תשדרג את מערך הצילום בדגם הבא הוא יזכה לקבל תמיכה בתכונת צילום זו, וכנראה יהיה גם שיפור בתחום המציאות הרבודה.

בנוסף, הבלוג היפני מוסיף לדיווח ואומר שהאייפד בגודל 10.2 שלאחרונה פורסמו שמועות לגביו יכלול מערך צילום כפול ויהיה המחליף הישיר לדגם האייפד 9.7 שהאחרון שלו יצא בשנת 2018. בזמן שאפל כבר שחררה השנה אייפד אייר בגודל 10.5 אינץ’ מתגברים הדיווחים על כך שאפל עובדת על אייפד נוסף בגודל 10.2 אינץ׳.

לא שמענו יותר מידי על מה באמת אפל מתכננת לשדרג בדגמי האייפד פרו הבאים אבל ניתן להסיק שהשנה לא יהיו שינויים גדולים מכיוון שבשנה שעברה האייפד פרו עבר שינוי עיצובי גדול וכנראה שהשינויים יהיו בעיקר בתחום החומרה הפנימית ומערך הצילום.

השדרוג למערך צילום משולש בדגמי האייפון החדשים שאפל מתכננת הוא אחד השינויים הצפויים הגדולים ביותר שמגיעים השנה ובנוסף האייפון 11R לפי הדיווחים, הולך לקבל שדרוג גם הוא בצורת מערך מצלמות כפול.

אותנו מעניין כבר לראות איזה מהדיווחים והשמועות יהיו אמינים בסופו של דבר ומה באמת אפל מתכננת לנו והאם היא באמת הולכת להפתיע

מה אתם אומרים? האם לדעתם אייפד פרו עם מערך צילום משולש זה שדרוג מתבקש או שזה פיצ׳ר מיותר? ספרו לנו מה אתם חושבים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *