דיווח:בשנת 2021 אפל מתכננת להשיק אייר טאגס,מכשיר מציאות רבודה ועוד

אפל מתכננת לשחרר את תגי המעקב המיוחלים שלה ,הAirTags , מכשיר מציאות רבודה שפרטים אודותיו עדיין לא ידועים ומוצרים חדשים אחרים בשנת 2021, על פי הודעה חדשה של האנליסט מינג-צ’י קו, שהושגה על ידי האתר MacRumors.

תגי המעקב המדוברים צפויים לעזור למשתמשים לעקוב אחר חפציהם האישיים, כגון המפתחות, הארנקים התיקים שלהם ועוד, ויודיעו למשתמשים במכשירי אפל שלהם כאשר הם מופרדים מפריט שמצורף אליו התג. בשנת 2019, האתר MacRumors השיג צילומי מסך המראים כי האייר טאגס ינוהלו באמצעות כרטיסיית פריטים חדשה באפליקציה מצא את .

באשר למכשיר המציאות הרבודה, שמועות רבות אומרות שאפל עובדת על אוזניות מציאות רבודה, משקפיים או שניהם, אך האנליסט קו לא פירט עוד. מכשירי אייפון ואייפד מציעים גם תכונות מציאות רבודה, כך שיש כאן עמימות לגבי המידע.

כצפוי, קו גם אמר כי אפל מתכננת לשחרר דגם חדש לאוזניות הAirPods , מחשבי Mac נוספים עם מעבדי אפל סיליקון, ואת המכשירים הראשונים שלה בעלי תצוגת Mini-LED לאורך כל השנה. שמועות קודמות הצביעו על אייפד פרו 12.9 אינץ’ חדש ודגמי מקבוק שונים עם צגי Mini-LED שיושקו בשנת 2021, המציעים צבעים עשירים יותר, ניגודיות משופרת ועוד.

קו אמר בעבר כי אפל מתכננת לשחרר דגמי מקבוק פרו בגודל 14 אינץ’ ו- 16 אינץ’ עם מעבדי אפל סיליקון ותצוגת מיני לד בשנת 2021. הוא גם חזה בעבר כי מקבוק אייר חדש עם מעבד אפל סיליקון ותצוגת מיני LED יושק בשנת 2022, אך לא ברור אם המחשבים האלה יציגו בנוסף גם עיצוב חדש.

אפל כבר הודיעה כי היא מתכננת להעביר את כל מערך מחשבי המק שלה למעבדי סיליקון שלה בתוך כשנתיים, כשדגמים נוספים קרובים להשקה, כולל iMac עם עיצוב חדש בגודל 24 אינץ’ ומק פרו (המחשב השולחני) קטן יותר.

קרדיט לMacrumors

עוד חדשות מעניינות