דיווח: אפל צפויה לכלול מטען 18W מהיר באריזה כבר בדגמי האייפון הבאים

לפי דיווחים מסביב לעולם שבסיסם בבלוג היפני “ Mac Otakara" אפל תשיק שלושה דגמי אייפון חדשים מאוחר יותר השנה, וכל מכשיר צפוי לכלול מתאם 18W מהיר עם חיבור USB-C באריזה. בנוסף, לפי הדיווח האריזה תכלול גם כבל USB-C ל- Lightning.

אם יש אמת בדיווח. הרי שמבחינת הצרכנים זה יהיה חלום שמתגשם מכיוון שאפל הציגה תמיכה בטעינה מהירה עוד בדור האייפונים הקודם,החל מהאייפון 8 והלאה. טעינה מהירה זו מראה נתוני טעינה של 50 אחוז ב30 דקות בלבד דרך מחבר יו אס בי- סי ,אך במשך השנים המשיכה אפל לכלול את אותו מתאם 5W  וכבל סטנדרטי מ- Lightning ל- USB-A שאין ספק שכבר עבר זמנו.

נכון לעכשיו,לקוח שרוצה להנות מאותו יתרון של טעינה מהירה, יצטרך להיפרד מ250 ש"ח ולרכוש את אותו מתאם 18W בנפרד (שאגב מגיע ביחד עם האייפד פרו החדש), וכבל USB-C ל – Lightning  גם הוא בנפרד.

אם אכן אפל תכלול את המטען המהיר באריזה,כלל הצרכנים יוכלו בנוסף להנות מתאימות גבוהה יותר למכשירים חדישים שנמצאים בשוק כמו סדרת המקבוקים והאייפדים של אפל.

בשנה שעברה נפוצה שמועה דומה שאפל מתכננת לכלול באריזה מטען מהיר בדגמי האייפונים של 2018 , אך בסוף רק דגמי אייפד פרו החדשים כללו את אותו מטען מהיר.

זו הפעם השניה בכמה חודשים שהבלוג היפני מפרסם דיווח שכזה ולנו נותר רק לקוות שהפעם אכן זה דיווח אמיתי.

מקור: MacRumors

כתיבת תגובה