גם אתם סובלים מבאגים בבריאות הסוללה? אפל מבטיחה ש iOS 14.5 יסדר את זה

אפל שחררה אתמול את הבטא השישית ל 14.5, מלבד השינויים והפיצ׳רים החדשים שמגיעים עם העדכון, החברה הוסיפה עוד שינוי למשתמשי אייפון 11 ו 11 פרו יהיה כעת כלי שיכייל מחדש את הסוללה הפנימית של המכשיר במידה והיא אינה מתפקדת כצפוי או במידה ומוצג למשתמש מידע לא מדויק על אחוז בריאות הסוללה.

אפל אומרת שתסמינים של באג זה כוללים התנהגות בלתי צפויה של התרוקנות סוללה או במספר קטן של מקרים, יכולת מופחתת של ביצועי שיא.

*נלקח מאתר אפל*

אודות הכיול מחדש של דיווח על בריאות סוללה ב-iOS 14.5

הבינו את הכיול מחדש של המערכת לדיווח על בריאות הסוללה ב-iPhone 11, ב-iPhone 11 Pro וב-iPhone 11 Pro Max.

כיול מחדש ב-iOS 14.5 ואילך

iOS 14.5, שתגיע בהמשך האביב הקרוב, כוללת עדכון שבמסגרתו המערכת לדיווח על בריאות הסוללה תכייל מחדש את קיבולת הסוללה המרבית ואת יכולת ביצועי השיא ב-iPhone 11, ב-iPhone 11 Pro וב-iPhone 11 Pro Max כמענה לאי דיוקים בהערכות של דיווחים על בריאות הסוללה אצל משתמשים מסוימים. תסמינים של באג זה כוללים התנהגות בלתי צפויה של התרוקנות סוללה או במספר קטן של מקרים, יכולת מופחתת של ביצועי שיא. הדיווח הלא מדויק על בריאות הסוללה אינו משקף בעיה בבריאות הסוללה בפועל.

קיבולת הסוללה המרבית נקבעת באמצעות אוסף של אלגוריתמים ומדידות שמבוצעות במהלך השימוש. לאורך זמן, ייתכן שאלגוריתמים אלה יעודכנו כדי לספק הערכה מיטבית של קיבולת הסוללה המרבית.

בזמן הכיול מחדש של המערכת לדיווח על בריאות הסוללה, תראו הודעה ב’הגדרות’ > ‘סוללה’ > ‘בריאות הסוללה’. כיול מחדש של קיבולת מרבית ויכולת ביצועי שיא מתרחש במהלך מחזורי טעינה סדירים ותהליך זה עשוי להימשך מספר שבועות. אחוז הקיבולת המרבית שמוצג לא ישתנה במהלך הכיול מחדש. יכולת ביצועי השיא עשויה להתעדכן, אך ייתכן שרוב המשתמשים לא יבחינו בשינוי זה. אם הוצגה הודעה קודמת לגבי ביצועי סוללה ירודים, הודעה זו תוסר אחרי עדכון ל-iOS 14.5. 

לאחר השלמת הכיול מחדש, אחוז הקיבולת המרבית ויכולת ביצועי השיא מעודכנים. ההודעה בנושא הכיול מחדש תוסר גם כן, לציון השלמת התהליך. 

אם הכיול מחדש של הדיווח על בריאות הסוללה מציין שרמת בריאות הסוללה ירודה באופן משמעותי, תופיע הודעה בנושא שירות עבור הסוללה.  

במספר קטן של מקרים, ייתכן שהכיול מחדש לא יושלם בהצלחה ותופיע הודעת שירות בנושא סוללה חדשה. במקרה כזה, ספק שירות מורשה של Apple יוכל להחליף את הסוללה בחינם כדי להשיב את הביצועים והקיבולת למצבם המקורי. לא מדובר בבעיה בטיחותית ועדיין ניתן להשתמש בסוללה.

הודעות בנושא כיול מחדש של הסוללה

אחרי שתעדכנו ל-iOS 14.5 ב-iPhone 11, ב-iPhone 11 Pro או ב-iPhone 11 Pro Max, ייתכן שתראו אחת מההודעות הבאות תחת ‘הגדרות’ > ‘סוללה’ > ‘בריאות הסוללה’.

כיול מחדש של הסוללה

אם אתם רואים את ההודעה הבאה, פירוש הדבר שהמערכת לדיווח על בריאות הסוללה ב-iPhone מבצעת כיול מחדש.

המערכת לדיווח על בריאות הסוללה מבצעת כיול מחדש של הקיבולת המרבית ויכולת ביצועי שיא. תהליך זה עשוי להימשך מספר שבועות. מידע נוסף…

כיול מחדש של קיבולת מרבית ויכולת ביצועי שיא יתרחש עם הזמן במהלך מחזורי טעינה סדירים. אם התהליך הסתיים בהצלחה, ההודעה בנושא כיול מחדש תוסר ואחוז הקיבולת המרבית יתעדכן.

לעוד פרטים על הנושא כנסו לכאן

עוד חדשות מעניינות