תמונות מסך לכאורה מהגדרות אייפון 12 פרו מרמזות על פיצ’רים חדשים

צילומי מסך שמקורם מדגם מבחן של מכשיר האייפון 12 פרו מקס בגודל 6.7 אינץ מציע כי מכשיר הדגל יכול לכלול תצוגה של 120 הרץ וסורק LiDAR.

על פי המדליף ג’ון פרוסר, צילומי המסך הם אמורים להיות מדגם PVT (מבחן אימות ייצור) של האייפון בגודל 6.7 אינץ . ההגדרות כוללות החלפה כדי לאפשר את “LiDAR” ל”מיקוד אוטומטי בסיוע ובגילוי אובייקטים למצב וידאו ולילה. “

ישנה גם אפשרות “אפשר קצב רענון גבוה” ו”הפעל קצב רענון אדפטיבי “, הגדרה שאומרת המכשיר ישנה את קצב הרענון מ- 120 הרץ ל 60 הרץ בהתאם לתוכן המוצג על המסך.

היו שמועות מעורבות בשאלה האם אילו דגמי iPhone 12‌ יכללו את טכנולוגיית תצוגה ProMotion של 120 הרץ, ואנליסט התצוגה רוס יאנג אמר מוקדם יותר השבוע כי אפל מתמודדת עם בעיות בשרשרת האספקה של תצוגה 120 הרץ עבור iPhone 12‌ Pro, וכך אפל עשויה לבחור להשיק את המכשיר עם תצוגות 60 הרץ או עיכוב ההשקה של דגמי ה- iPhone 12‌ Pro.

פרוסר טוען כי חלק מדגמי ה- PVT ‌iPhone‌ בגודל 6.7 אינץ’ מצוידים בתצוגות של 120 הרץ וחלקם אינם, ותמונות המסך מצביעים על קיומם של שניהם.

השמועות טוענות זה מכבר כי דגמי ה- iPhone 12‌ Pro יכללו סורק LiDAR כמו סורק LiDAR שנוסף לדגמי iPad Pro החדשים , וזו תכונה העשויה להיות מוגבלת לאייפונים המתקדמים יותר השנה.

כל מה שנשאר זה לחכות


מקור: MacRumors